Webbyt
Webbyt
UUDISED  
Webbyt
LASTEAIAST  
Webbyt
LAPSEVANEMALE  
Webbyt
KONTAKTID  
EST  l  RUS
LASTEAED RUKKILILL


         
 
Webbyt
Webbyt ÕPPE- JA KASVATUSTEGEVUS
Webbyt
Webbyt
Õppekava
Webbyt
RÜHMAD
Webbyt
Tasandusrühm
Webbyt
Päevare˛iim
Webbyt
Tunniplaan
 
Webbyt

Tunniplaan

Webbyt

 

KK nr 25/1-3, 31.08.2017.a

 

 1. "Vikerkaar" 2."Kellukesed" 3. "Karikakrad" 4. "Rõõmsakesed" 5. "Pihlakad" 6. "Tähekesed" 7."Rõõmsad lapsed" 8. "Mesilased" 9. "Lepatriinud" 10. "Liblikad" 11. "Rohutirtsud" 12. "Päikene" 13. "Rukkilill" 14. "Meelespead" 15. "Jaaniussike" 16. "Teod"
  Zdanovitš I. Tšerepanova L Khisamutdinova O Reva M Derba K Kruusimaa L. Valiakhmyatova R Kivgazova J Jabloneva N Simotjuk O Ivonina M Zabelo N. Plešankova V. Vorobijeva E. Ovsjannikova O Kanavchenko T.
  Silickene I. Donskaja I. Nikolajeva I Volgina J Golovatš N Semjonova S Somova I Pikul A. Atškasova I Zabelo K Borisova V Mitskevitš J Mikityuk T Šalašina N Kotšemazova N Rumyatnseva T
  Muusika 8.45 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 9.15 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 9.00 Muusika9.00   Mina ja keskkond 9.00 Keel ja kõne 9.00 Mina ja keskkond 9.00 HEA ALGUS Mina ja keskkond 9.00 Eesti keel 8.45 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 8.45
esmaspäev Mina ja keskkond 9.05 Keel ja kõne 9.30 Eesti keel 9.30 Kunst 9.45 Kunst 9.30 Liikumine 9.25 Kunst 9.30 Mina ja keskkond 9.30 Muusika 9.30 Kunst 9.45 Eesti keel 9.15 Mina ja kesskond Liikumine 9.20 Mina ja keskkond 9.20 Kunst 9.25 Muusika 15.45
      Eesti keel 10.00 Liikumine 10.00   Muusika 10.00     Kunst 10.00 Kunst 10.00 Muusika 10.30 Kunst 9.45 Kunst    Kunst 9.45 Muusika 15.15  
      Logopeed                   Liikumine 15.10          
                                                       
  Kunst 9.00 Matemaatika 9.00 Muusika 9.20 Eesti keel 9.00 Matemaatika 9.00 Muusika 8.45 Matemaatika 9.00 Eesti keel 8.45 Liikumine 9.00 Eesti keel 9.00 Muusika 9.00 Eesti keel 9.30 Kunst 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00
teisipäev Matemaatika 9.20 Kunst 9.30 Matemaatika 9.50 Muusika 9.45 Eesi keel 9.30 Keel ja kõne 9.15 Eesti keel 10.00 Liikumine 9.30 Matemaatika 9.30 Keel ja kõne 9.45 Keel ja kõne 9.30 Keel ja kõne Muusika 15.45 Matemaatika 9.30 Liikumine 9.30 Likumine 9.30
  Liikumine 15.45 Muusika 10.15   Keel ja kõne 10.15 Liikumine 10.00   Liikumine 10.30 Kunst 10.00   Mina ja keskkond 10.15   Muusika 11.45   Muusika 16.05    
                                           
                                                             
  Kunst 9.00 Liikumine 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Matemaatika 9.00 Keel ja kõne 9.00 Muusika 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Liikumine  8.50 Matemaatika Kunst 9.00 Eesti keel 8.45 Kunst 9.00 Kunst 9.00
kolmapäev Keel j akõne 9.20 Kunst 9.30 Eesti keel 9.30 Liikumine 9.30 Kunst 9.30 Kunst 9.30 Kunst 9.35 Matemaatika 9.30 Muusika 9.30 Matemaatika 9.45 Eesti keel 9.15 Kunst Keel ja kõne 9.20 Liikumine 9.20 Muusika 15.15 Muusika 15.45
      Keel ja kõne 10.00 Kunst 10.00 Kunst 10.00 Muusika 10.30   Muusika 10.30 Kunst 10.00 Eesti keel 10.00 Liikumine 10.30   Liikumine 10.00   Keel ja kõne 9.50    
      Logopeed                            
                                                         
  Kunst 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne 8.55 Matemaatika 9.15 Keel ja kõne 9.00 Muusika 8.45 Keel ja kõne 9.00 Eesti keel 9.00 Liikumine 9.00 Eesti keel 9.00 Muusika 9.00 Eesti keel 10.00 Matemaatika Matemaatika 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne 8.45
neljapäev Liikumine 15.45 Muusika 9.45 Muusika 9.20 Eesti keel 10.00 Eesti keel 9.30 Kunst 9.25 Eesti keel 9.30 Liikumine 9.30 Kunst 9.30 Kunst 9.45 Matemaatika 9.20 Keel ja kõne Muusika 15.45 Kunst 9.25 Liikumine 9.20 Matemaatika 9.20
      Keel ja kõne 10.15 Kunst 9.50 Muusika 10.30 Matemaatika 10.00   Liikumine 10.00 Keel ja kõne 10.00   Liikumine 10.30         Muusika 16.05    
      Logopeed                                          
                                                             
  Muusika 9.00 Liikumine 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne 9.00 Kunst 9.30 Kunst 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne 9.00 Eesti keel 9.00 Kunst 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Kunst 9.00
reede Keel ja kõne 9.20 Eesti keel 9.30 Liikumine 9.30 Liikumine 9.30 Liikumine 10.00 Liikumine 9.30 Muusika 10.00 Kunst 9.30 Keel ja kõne 9.30 Muusika 9.30 Liikumine 9.30 Kunst Liikumine 9.20 Liikumine 9.30 Matemaatika 9.20 Liikumine 9.20
      Keel ja kõne 10.00   Kunst 10.00     Keel ja kõne 10.30   Kunst 10.00 Mina ja keskkond 10.00   Muusika 15.15        
      Logoüeed                                    
                                                             
Koostas õppealajuhataja Olga Naydenova